Parmaklıklar Ardında Fan Forum Alanı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaKayıt OlGiriş yapLatest imagesKapı
Parmaklıklar Ardında Fan Sitesine Hoşgeldiniz!
->]Bu Foruma yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt olmalısınız.

->]Üye olmayanlar Forumumuzdan hiçbir şekilde aktivite uygulayamaz, Mesaj yazamaz, Konu açamaz, Eklenti indiremez.
Forumumuzu tam anlamıyla kullanmak için Üye olabilirsiniz..

Parmaklıklar Ardında Fan Sitesi
->] Parmaklıklar Ardında Fan Sitesinin yakında gelişmiş portalı sunulacaktır.
Çok Yakında...

Çocuğun duası

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj

Editör
Admin
Admin

1 2
Editör
3 4

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 31/05/08 Mesaj Sayısı : 424 Yaşadığınız Şehir : İş/Hobiler :
Çocuğun duası Vide
MesajKonu: Çocuğun duası Çocuğun duası Empty10.08.08 18:50

çocuğun duası
Bir gün bir çocuk dua ediyormuş.Duasında Allah'ım beni,annemi,ablamı,babamı,ninemi koru demiş.Ve bunu babası duymuş.Ve dedesini söylemediğini farketmiş çocuğun.Ertesi günde çocuğun dedesi ölmüş.Ve çocuk akşam duasında beni,annemi,ablamı,babamı, koru demiş ve ertesi gün ninesi ölmüş.Yine bi başka gün çocuk dua ederken babası onu gizlice dinlemiş ama bu sefer duasında beni annemi ablamı koru demiş ve babasını söylememiş bunun üstüne adam korka korka geçirmiş gününü ama ölmemiş.Akşam eve dönünce ise karısına sormuş:
-Bugün olağanüstü bir olay oldu mu demiş ve karısı
-Bizim sevdiğimiz Sütçü İbrahim öldü demiş.

Çocuğun duası

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası